Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації
У Херсонській області сталася трагедія – під час атаки на команду саперів двоє працівників гуманітарної організації Норвезька народна допомога загинули, а ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі були громадянами України. Після цього інциденту організація прийняла рішення зупинити всі роботи з розмінування в Україні для забезпечення безпеки свого персоналу. За даними військового керівництва Херсона, атака була здійснена за допомогою російської ракети “Іскандер-М”. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги висловив занепокоєння щодо зростаючої небезпеки для гуманітарних працівників в умовах війни та конфлікту. Організація наразі продовжує працювати тільки за напрямками реагування на кризові ситуації та захисту своїх працівників. Норвезька народна допомога працює в Україні з 2022 року і займається розмінуванням, продовольчою безпекою та захистом цивільного населення.