Мер міста на Київщині отримав підозру
Мер міста на Київщині отримав підозру у тому, що він організував схему заволодіння землею водного фонду через підставних осіб. Він незаконно оформляв земельні ділянки у приватну власність і легалізував їх шляхом укладення договорів купівлі-продажу з третіми особами. Також встановлено, що він заволодів землями водного та лісового фонду шляхом внесення недостовірних відомостей до документації. Крім того, мер звинувачується у розтратах бюджетних коштів під час виконання договору з озеленення території громади. Загальна вартість земельних активів та бюджетних коштів, які є предметом кримінального провадження, перевищує 75 млн грн. Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від посади. У проведені негласних слідчих дій зафіксовано розмови, що можуть свідчити про підготовку схем незаконної приватизації земель та одержання неправомірної вигоди під час розподілу бюджетних коштів.