США заявили про нові удари по цілях Ірану
Американські військові здійснили нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. CENTCOM повідомив, що після іранської атаки на танкер, США вже намагалися домовитися про припинення вогню, але Іран відмовився і запустив безпілотник-камікадзе, який поранив інший танкер. У зв’язку з цим американські військові знову вдарили по іранській військовій інфраструктурі, системам зв’язку, протиповітряній обороні та іншим об’єктам.