Удар балістики по Києву: стали відомі наслідки
Ця новина стверджує, що цієї ночі окупанти з Російської Федерації випустили кілька балістичних ракет у бік Києва, що призвело до принаймні семи вибухів. Начальник Київської МВА Тимур Ткаченко повідомив про це. Наразі відомо, що в Дарницькому районі Києва внаслідок цього виникли пожежі за декількома адресами, одна людина постраждала. Ткаченко також заявив, що одна з пожеж сталася поруч із житловим будинком, а інша – у СТО. Крім того, горить ще одна нежитлова будівля.