Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що з початку вторгнення Україна вдалося повернути понад 9500 своїх громадян з російського полону. Тільки за цей рік вдалося звільнити 1596 українців. За його словами, останнім часом звільнили ще 160 українських військовослужбовців, більшість з яких перебували у полоні від 2022 року. Зеленський підкреслив, що Україна продовжує робити все можливе для повернення всіх своїх громадян з російської неволі. Він також наголосив на важливості підтримки звільнених українців після повернення додому, зокрема у справах адаптації, лікування та вирішення соціальних питань.