В Україні зафіксували нові знеструмлення
Уранці середи в п’яти регіонах України сталися нові знеструмлення через атаки з боку Росії на цивільну енергетичну інфраструктуру та погодні умови. У Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях є споживачі, які зазнали відключення електропостачання. Також через негоду було знеструмлено деякі населені пункти на Сумщині та Кіровоградщині. Ремонтні бригади вже працюють над відновленням електромереж. Споживання електроенергії зменшилося через сонячну погоду, що дозволяє сонячним електростанціям ефективно працювати. Енергетики рекомендують громадянам використовувати електроприлади в період з 10:00 до 17:00, коли сонячні станції працюють найефективніше, а вечерями обмежувати користування потужними приладами з 18:00 до 22:00.