В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників
Українська поліція виявила велику схему втручання у роботу електро- та газових лічильників. Зловмисники змінювали прилади так, щоб вони показували менший обсяг спожитих ресурсів. Це дозволяло підприємцям і організаціям, зокрема промисловим підприємствам, платити менше за електро- та газопостачання, завдаючи збитків державі. Організатором цієї схеми був чоловік з Львівщини, який вже мав проблеми з законом. Він використовував мінілабораторію у своїй машині для мобільності та надання послуг. Інші члени групи працювали у п’яти областях та в Києві, обслуговуючи лічильники та втручаючись у їхню роботу. За послуги змовників платили фізичні особи та компанії, щоб уникнути високих платежів за ресурси. Поліція затримала одного зі зловмисників та продовжує розслідування. Двом фігурантам вже пред’явили підозру, за що їм загрожує до 15 років ув’язнення.