Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці
Четверо українських громадян, які були членами екіпажу контейнеровоза Epaminondas, що був затриманий в квітні Корпусом вартових ісламської революції в Ормузькій протоці, вже покинули територію Ірану та повернулися в Україну. Їхнім родинам також вдалося відновити контакт з ними. Зараз моряки перебувають в безпеці і їхнє здоров’я задовільне. Раніше, у грудні 2025 року, дев’ять моряків, зокрема двоє українців, були визволені з піратського полону у Сенегалі. Також в новинах згадується про атаки Росії на кораблі в Чорному морі, що призвели до жертв.