У Запоріжжі після атаки горить підприємтво і АЗС
Ввечері в п’ятницю, 26 червня, російські війська атакували Запоріжжя, що призвело до пожежі на автозаправній станції та одному з підприємств. Іван Федоров, голова Запорізької обласної адміністрації, повідомив про це. Пожежа на підприємстві виникла внаслідок атаки російського безпілотника. На щастя, постраждалих немає. Також сталася пожежа на автозаправній станції та пошкодження житлового будинку, де одна людина постраждала. Федоров попереджає про загрозу використання керованих авіаційних бомб та можливість нових вибухів у місті.