У Києві ввели екстрені відключення світла
Сьогодні вранці місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив про часткове знеструмлення столиці України. На лівому березі Києва відбулися екстрені відключення електроенергії за командою Укренерго. Людей просять берегти електроенергію, щоб зберегти енергосистему. Наразі невідомо, що саме спричинило ці відключення, інформація про знеструмлення на правому березі відсутня.