У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн
У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка призвела до збитків у розмірі щонайменше 87,5 млн гривень. Зловмисники незаконно підключилися до газорозподільної системи, щоб красти газ для роботи місцевої котельні. Нафтогаз передав усі матеріали до правоохоронних органів для подальшого розслідування. Компанія вимагатиме компенсації шкоди та обіцяє незабаром розкрити імена організаторів цієї схеми. Глава Нафтогазу наголосив, що крадіжки газу від побутових споживачів призводять до великих збитків, особливо в умовах поточних викликів у сфері газовидобутку.