Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках
Головний тренер Динамо Ігор Костюк висловив свої думки щодо початку кваліфікації команди у Лізі Європи. Динамо зіграє у першому раунді з румунською Університатею Клуж. Костюк зазначив, що у кваліфікації немає легких суперників, тож команда поважно ставиться до майбутнього поєдинку. Він підкреслив важливість готовності до гри проти будь-якого суперника і підкреслив, що команда завжди налаштовується на високий рівень конкуренції. Тренер також зазначив, що команда буде детально вивчати сильні та слабкі сторони суперника перед матчем.