Трамп зробив заяву, щодо платного проходу через Ормуз
Президент США Дональд Трамп заявив у соцмережі, що Іран не стягує жодних платежів з суден, які проходять крізь Ормузьку протоку. Він наголосив, що США не надавали Ірану грошей і не розблоковували іранські активи, але готові купувати продовольство для іранського населення у американських виробників. Також Трамп уточнив, що за добу через Ормузьку протоку пройшло рекордних 19 млн барелів нафти. Натомість, Оман у співпраці з ІМО відкрив тимчасовий транзитний коридор для суден в Ормузі без оплати митних зборів.