Росіяни знову атакували АЗС у Сумах: троє людей поранені
Сьогодні у Сумах росіяни обстріляли автозаправні станції, що призвело до поранень трьох людей. Інформацію про це оприлюднив Олег Григоров, керівник Сумської обласної військової адміністрації. Постраждалим надається медична допомога. Зазначено, що вже проведено нараду з керівниками автозаправних станцій, правоохоронцями та рятувальниками, під час якої обговорили заходи безпеки на подібних об’єктах. Планується посилення заходів захисту паливної інфраструктури для запобігання подібним інцидентам у майбутньому.