РФ атакувала АЗС у Запоріжжі та на Харківщині
У ніч на 27 червня російські військові вчинили напад на автозаправні станції у Запоріжжі та Харківській області. За інформацією ДСНС України, у Запоріжжі внаслідок атаки один з резервуарів з газом загорівся, а також постраждала адміністративна будівля. На щастя, ніхто не постраждав, а пожежу швидко загасили рятувальники. У Харківській області були атаковані дві автозаправки у Солоницівській громаді. Одна з них зазнала серйозних руйнувань та пожежі, що охопила площу 400 кв. м. Також пошкоджено десять одиниць техніки. Ще одна автозаправка отримала пошкодження від удару. На щастя, і тут обійшлося без жертв.