Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
Російські війська здійснили напад на автозаправні станції у Сумах і Запоріжжі 25 червня. Інцидент був зафіксований близько 6:00 ранку. В місті Суми відбулося влучання безпілотника типу “Молнія” у Зарічному районі, що призвело до пожежі. Інформація про постраждалих наразі уточнюється. Голова Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров заявив, що дим, який спостерігають місцеві мешканці, пов’язаний з російською атакою на автозаправні станції.