На Дніпропетровщині викрито дві групи “чорних лісорубів”
На Дніпропетровщині викрито дві групи, у складі яких були 15 місцевих жителів, серед них двоє правоохоронців, які протягом пів року займалися незаконною вирубкою лісозахисних смуг у Павлоградському районі з метою продажу деревини. Всім учасникам було повідомлено про підозру у незаконній порубці, перевезенні, зберіганні та збуті лісу. За даними слідства, з жовтня 2025 по квітень 2026 року підозрювані без дозвільних документів вирубували дерева у лісозахисних смугах, використовуючи спеціальне обладнання та вантажний транспорт. За цей період вони знищили понад 1000 дерев різних видів. Експерти визначили, що завдані збитки навколишньому середовищу складають майже 14 млн гривень. Під час обшуків було вилучено різні предмети, включаючи транспортні засоби, грошові кошти, банківські картки, зброю, документи та речовини, схожі на наркотики.