Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США
Іран, Катар і Пакистан повідомили про прогрес у переговорах зі США у Швейцарії. Делегації обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, включаючи теми заморожених активів Ірану та санкцій на продаж іранської нафти. Було досягнуто значного прогресу, і домовленося про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Також створено Комітет високого рівня для політичного нагляду за процесом посередництва та групу з усунення конфліктів у Лівані. Проте після загроз президента США Дональда Трампа взяти під контроль Ормузьку протоку, переговори можуть ускладнитися.