Росіяни поранили 32 цивільних на Сумщині
За останню добу в Сумській області внаслідок російських обстрілів постраждали 32 людини, серед них троє дітей. Нацполіція повідомила про це вранці в неділю, 28 червня. У Тростянецькій громаді жінки віком 33, 57, 64, 76 років та чоловіки віком 68, 71 рік отримали травми внаслідок влучання безпілотників у будинки. В Охтирській громаді поранені 39-річна жінка та 64-річний чоловік в результаті ударів російських безпілотників. У Сумській громаді поранені 22 людини, включаючи двох немовлят та 13-річну дівчину. Також постраждали житель Білопільської громади, 48-річний чоловік, та Великописарівської громади, 36-річний чоловік, внаслідок ударів ворожих дронів. Раніше росіяни вбили пенсіонера в його будинку, а також вдарили по кінотеатру в Конотопі, де четверо людей отримали поранення.