Росія вдарила Київ балістикою
У ніч на 28 червня російські військові здійснили ракетний удар по Києву під час повітряної тривоги, яку оголосили через загрозу застосування балістики. Кілька вибухів пролунали у столиці, після чого міський голова Віталій Кличко закликав мешканців залишатися в укриттях. Це був уже другий напад на Київ за останні дні, після попередньої атаки, у результаті якої двоє людей отримали поранення. Країни G7 готують допомогу для столиці України.