Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги
Польща вимагає націоналізувати будівлю колишнього генерального консульства Росії в Гданську. Генпрокуратура країни подала відповідний позов через те, що РФ не виконувала фінансові зобов’язання за цією власністю. Консульство закрилося в грудні 2025 року, а в квітні йому відключили електроенергію та опалення через борги. Польська влада стверджує, що будівля належить державі, а Росія стверджує, що є її власністю. Польські посадовці вживають заходи для звільнення приміщення.