На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук вразила своїм виступом на Кубку світового виклику з художньої гімнастики у румунському місті Клуж-Напока. 18-річна спортсменка здобула срібну медаль у багатоборстві з результатом 112.000 балів. Переможницею стала Дар’я Варфоломєєва з Німеччини, а третє місце посіла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія також відборолася до всіх чотирьох фіналів окремих вправ. Її виступи в окремих вправах можна буде побачити в неділю, 28 червня.