Україна повернула з полону Росії сімох цивільних
Сьогодні було оголошено, що семеро українських громадян, які були утримані незаконно в Росії, повернулися додому. Омбудсмен з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про це у Facebook. Це стало можливим завдяки його роботі з російським омбудсменом Яною Лантратовою. Українці, віком від 35 до 66 років, були затримані у 2022 році під час окупації певних областей України. Один з них був викрадений через те, що його сини служать у ЗСУ, інший був затриманий під час поїздки на роботу у день російського вторгнення. Одним із звільнених є доброволець, який приєднався до бригади Ангели Тайри в Маріуполі.