Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством
Іран і США підписали угоду про припинення вогню, але стали свідками напруження відносин через взаємні обвинувачення у порушенні умов перемир’я. Віцепрезидент США Джей Ді Венс наголосив, що будь-яке насильство буде відповідною відповіддю. Президент Трамп раніше звинуватив Іран у порушенні режиму припинення вогню. Угода між країнами передбачає відкриття Ормузької протоки та працює як основа для узгодження деталей підсумкової угоди про перемир’я на 60 днів.