РФ атакувала багатоповерхівку у Запоріжжі
У ніч проти суботи, 27 червня, в Запоріжжі російські війська атакували місто керованими авіабомбами. Напад був спрямований на багатоповерхівку та автомобілі, в результаті чого пошкоджені вікна, балкони та знищені транспортні засоби. Двоє людей отримали поранення. Цю інформацію підтвердив начальник ОВА Іван Федоров. Також варто зазначити, що російські війська напали на промислове підприємство та АЗС у місті, спричинивши пожежі. Раніше, 26 червня, також було зафіксовано атаки російських військ на Запоріжжя, що призвело до поранень 15 осіб.