США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії
США вирішили відновити санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після тимчасового зняття їх у червні. Послаблення санкцій було обґрунтоване загрозами стабільності світового енергетичного ринку, але тепер вони набирають повної сили. Рішення про це оголосив уповноважений Президента України з питань санкційної політики.