Україна повернула з полону 160 військових
Україна та Росія здійснили 76 обмінів полоненими, в результаті яких додому повернули 160 українських військових, що перебували в неволі з 2022 року. Серед звільнених були військовослужбовці ЗСУ, Нацгвардії та інших військових підрозділів, які захищали різні напрямки в Україні. Серед них було 115 захисників Маріуполя. Усі визволені будуть пройти медичний огляд, отримають лікування, грошові виплати та документи, після чого вирушать на реабілітацію. Координаційний штаб висловив подяку США та ОАЕ за посередництво у цьому обміні, а також зазначив, що загалом за час своєї діяльності вони повернули з неволі 9606 військових та цивільних осіб.