З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ
Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через несправедливі обмеження квоти видобутку нафти, яка становить значний джерело доходу для країни. Уряд Іраку планує збільшити видобуток нафти до 7 мільйонів барелів на добу. Причиною виходу Об’єднаних Арабських Еміратів з ОПЕК також були конфлікти зі Саудівською Аравією щодо розміру квоти видобутку. ОАЕ мали можливість збільшити виробництво, але були обмежені квотою. Вихід країн з ОПЕК пов’язаний з впливом війни на Близькому Сході та нафтовим шоком на світові ціни на нафту.