Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру
На Дніпропетровщині виявили схему незаконного користування надрами, яка діяла на базі одного з комунальних підприємств. За даними слідства, протягом шести років це підприємство здійснювало централізоване водопостачання для 11 населених пунктів, використовуючи підземні свердловини без відповідних дозволів. Вони не сплачували обов’язкові платежі за користування надрами та водними ресурсами до бюджету. За результатами експертизи встановлено, що держава зазнала збитків на суму понад 85 мільйонів гривень через незаконне видобуток понад 400 тисяч кубометрів підземних вод. Директору підприємства повідомлено про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення.