Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj
Укренерго повідомило про нові знеструмлення в п’яти областях України через російські удари по об’єктах енергетичної інфраструктури. У зв’язку з цим споживання електроенергії зросло на 3,7%, оскільки люди активно використовують кондиціонери через спеку. Укренерго закликає громадян перенести активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій вдень та економно використовувати електроенергію ввечері. Нагадують, що не варто вмикати декілька потужних електроприладів одночасно.