Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих
Уранці 25 червня війська Російської Федерації атакували лікарню у Херсоні з безпілотника. В результаті цієї атаки постраждали п’ятеро співробітників медичного закладу, які отримали мінно-вибухові травми. Також до лікарні була доставлена жінка, яка попередньо постраждала внаслідок атаки російського “шахеда” у центральному районі Херсона. Жінка, 62 роки, отримала контузію, вибухову та закриту черепно-мозкову травми, і її стан оцінюється як середнього ступеня тяжкості. Новину про це повідомила Херсонська обласна військово-цивільна адміністрація.