Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
Сьогодні рано вранці війська Російської Федерації влаштували напад на автозаправну станцію на околиці міста Суми. За даними голови обласної військової адміністрації Олега Григорова, у результаті цього нападу постраждали троє мирних жителів, які знаходилися на території станції. Також були пошкоджені автомобілі. Наразі триває встановлення всіх обставин цієї атаки.