Прем’єр Британії оголосив про відставку
Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку під час спеціального звернення на Даунінг-стріт. Він заявив, що кожне його рішення було спрямовано на користь країни, але тепер він підає у відставку з посади лідера Лейбористської партії. Стармер звернувся до виконавчого комітету партії з проханням узгодити графік виборів нового лідера. Також відомо, що мер Великого Манчестера Енді Бернем переміг на довиборах і може висунутися на цю посаду. Стармер залишиться прем’єр-міністром до закінчення виборів і забезпечить впорядковану передачу влади.