Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США
Іран, Катар і Пакистан висловили задоволення результатами переговорів зі США, які відбулися в Швейцарії. Учасники обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, зокрема, торкнулися питань заморожених активів Ірану та санкцій на продаж іранської нафти. Було досягнуто прогресу у питанні забезпечення безпечного проходу суден через Ормузьку протоку. Сторони домовилися про створення Комітету високого рівня для політичного нагляду за процесом переговорів і ухвалили дорожню карту для досягнення остаточної угоди. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня, а також буде створена група для усунення конфліктів у Лівані. Тривають бойові дії між Ізраїлем і бойовиками Хезболли, не дотримуючись угоди про припинення вогню. Президент США Дональд Трамп загрожував контролювати Ормузьку протоку, якщо не буде досягнуто домовленостей з Іраном, що може загрожувати подальшому розвитку переговорного процесу.