Крим накрили блекаути після чергових вибухів
У ніч на 22 червня пролунала серія вибухів в окупованому Криму. Жителі декількох міст повідомили про перебої з електропостачанням після цих подій. Вибухи почали чути в різних районах півострова, зокрема в Армянську, Феодосії, Севастополі та інших населених пунктах. Також спостерігалися спалахи біля Таврійської теплоелектростанції. Свідки також повідомляли про роботу засобів протиповітряної оборони. Після вибухів в соцмережах з’явилася інформація про перебої з електропостачанням у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Раніше, 21 червня, Таврійська теплоелектростанція вже постраждала внаслідок атаки. Наразі офіційної інформації щодо наслідків вибухів від окупаційної влади Криму немає.