Мільйон українців вже подали заявки на участь у Скринінгу здоров’я 40+
Українська прем’єр-міністр Юлія Свириденко повідомила в Telegram, що понад 1 мільйон українців та українок подали заявки на отримання коштів для участі в національній програмі Скринінг здоров’я 40+. Ця програма допомагає виявити ризики для здоров’я на ранніх стадіях, включаючи серцево-судинні захворювання, цукровий діабет та ментальне здоров’я. Після отримання коштів у розмірі 2000 гривень людина може пройти обстеження у будь-якому медичному закладі, що бере участь у програмі. Участь у скринінгу можна пройти у 2227 закладах надання медичних послуг незалежно від місця проживання чи реєстрації. Для подання заявки на отримання коштів можна скористатися Дію або звернутися в ЦНАП.